Kryesore, Ndodhi sot, Te Gjitha

Polici i burgjeve nën efektin e alkoolit, e merr era , rrugës për në punë (VIDEO)

Në një kohë kur propagandohet se policia bën namin me indetifikimin e parcelave me drogë dhe kap trafikantët, kur policia ruan rendin dhe se të gjithë qytetarët janë të barabartë me njëri-tjetrin, ndodh edhe ana tjetër e medaljes.

Një polic është filmuar teksa ndodhet në krye të detyrës, por atij nuk i mbajnë këmbët. Polici e ka tepruar aq shumë me pijen, sa që nuk mban dot ekuilibrin.

Polici i dehur

"Era e fortë" gati sa nuk rrëzon në tokë policin e burgjeve…Video nga ndjekësit në newsbomb.al

Publiée par newsbomb.al sur Mardi 23 juin 2020

Pamjet filmike dëshmojnë se sa poshtë ka rënë Policia e Shtetit. Para se policia të ‘kosisë’ kriminelët, duhet të merret së pari me vetveten.

Nëse nuk janë të zotë të menaxhojnë vetveten, në pikëpyetje është se si do veprohet me qytetarin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *