Kryesore, Ndodhi sot, Te Gjitha

Pa energji elektrike, ja zonat ku do të ketë stakime

Ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se ndërprerja vjen për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet.

Konkretisht nga ora 09:00 deri në 14:00 do të ketë ndërprerje pjesërisht në Kodër Bërxullë, afër Urës së Limuthit.

Ndërkohë nga ora 09:00 deri në 15:00 do të ketë stakime pjesërisht te energjise ne rrugen “Njazi Meka”, rrugen “Vath Koreshi” dhe ne rrugen “Mihal Grameno”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *