Te Gjitha, Yjet

Young Zerka publikon këngën e parë të “Ep”, plot ritëm vjen “You”

Është publikuar kënga e parë e albumit “Ep” të këngëtarit Young Zerka, e cila vjen me titullin “You”.
Kjo këngë vjen si një bashkëpunim mes këngëtarit shqiptar dhe artistit të njohur Niza. Me një klip të xhiruar në Greqi, kënga “You” vjen në ritme “Afro UK”.
Kjo është kënga e parë e albumit me 5 pesë këngë që priten të publikohen së shpejti.
Gjatë gjithë kësaj periudhe Zerkën e kemi parë në Greqi ku aktualisht po xhiron edhe klipet e tjera të këngëve të tij.
Nuk dihet ende nëse në produksionet e radhës ai do të vijë solo apo do të ketë sërish bashkëpunime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *