Te Gjitha, Yjet

Jo vetëm ndryshim në pamje, Ronela paralajmëron projekte të reja

Këngëtarja Ronela Hajati ka ndryshuar tërësisht pamje, duke u shfaqur bionde.

Por duket s ky ndryshim paralajmëron edhe projekte të reja muzikore.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka shkruar se është e ‘dashuruar me këngët e saj të reja’.

Mesa duket këngëtarja e shumë hiteve ka vendosur të vijë për publikun dhe fansat e saj me më shumë se një këngë gjatë kësaj periudhe.

Nuk dihet ende nëse Ronela do të eksperimentojë edhe me muzikën, siç ka bërë me pamje, por Hajati sjellë për tregun muzikor gjithnjë produksione të veçanta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *