Te Gjitha, Yjet

Rikthehet Eri Dee me bashkëpunim: Është artisti juaj i preferuar

Pak ditë më parë Dj dhe producenti i njohur Eri Dee bëri të ditur se pas një pauze prej 3 vitesh, do të rikthehej në muzikë me një produksion të ri. Gjatë ditës së sotme ai ka bërë të ditur se në pak kohë pritet të publikohet bashkëpunimi i tij më i fundit me këngëtarin Young Zerka.
Kënga vjen me titullin “Money” dhe ende nuk dihen detaje sesi do të shfaqen në këtë këngë dy artistët e njohur.
Disa nga materialet e suksesshme të Dj Eri Dee janë bashkëpunimi me këngëtarin Gent Fatalin “Fishekzjarre”, me këngëtaren Fifi në këngën “Kus Kus” etj, këngë të cilat janë shndërruar në pak kohë në hite.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *