Yjet

Cila është bjondja misterioze me të cilën ‘u kap mat’ Young Zerka?

Gjatë ditës së djeshme por edhe sot portalet kanë shkruar për disa foto ‘kompromentuese’ të këngëtarit të njohur shqiptar Young Zerka. Ai është fotografuar duke u relaksuar në një pishinë së bashku me një vajzë bukuroshe bjonde.

Pas këtyre fotove dhe lajmeve që janë aktualisht janë duke qarkulluar në media për të, këngëtari nuk ka reaguar. Por padyshim të gjithë janë bërë kureshtare se cila është bjondja bukuroshe dhe misterioze që po e shoqëron Zerkën.

Bëhet fjalë për modelen Joana Alimema. Nuk dihet nëse këto foto janë shkëputur nga xhirimet e një klipi të ri të këngëtarit, apo vërtetë mes tyre ka diçka më tepër siç po aludohet këto ditë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *