Sport, Te Gjitha

Habit këngëtari shqiptar: Kam luajtur kundër Ibrahimoviç

Këngëtari i njohur Blero ka rrëfyer një moment që ai e quan të veçantë në jetën e tij. Në një kërkim të shpejtë në rrjetin social “Instagram” vihet re se Blero është fans i Barcelonës dhe shumë i afeksionuar me Lionel Messin.

Megjithatë, ai, për emisionin “Prive” ka deklaruar se ka luajtur kundër Ibrahimovic. “Ju të gjithë e dini pasionin tim që kam për futbollin. Kur kam qenë më i ri, në Suedi, më ka rënë rasti të luaj kundër Ibrahimovic, në Kupë të Suedisë. Tani e njeh gjithë bota. Ka qenë ndjenjë interesante, në atë kohë ishte vetëm lojë, por ai tashmë është legjendë. Është e veçantë kur i thua dikujt se kam luajtur kundër tij”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *