Te Gjitha, Yjet

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do bini pre e punëve të pista

Java po mbyllet me nje lidhje shume te fuqishme midis Diellit dhe Plutonit. Plutoni eshte planeti qe shenon fillimin dhe fundin drejt nje etape te re. Eshte Feniksi qe rilind nga flaket hiri i vet, njofton Meri. Na provokon antagonizmi, xhelozia dhe veprimet e fshehta apo te dyshimta. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat.

Dashi
Mund te keni nje fitore te rendesishme ne jeten tuaj por nese nuk jeni te kujdesshem mund te bini preh e provokimeve dhe puneve te pista

Demi
Do kaperceni nje barriere te madhe ligjore apo ekonomike dhe do hapet nje rruge e re e cila ju nxjerr nga situatat e paqarta akoma edhe ne jeten personale

Binjaket
Nje merzitje juu bene te mos shpresoni shume tek e mira dhe tek realizimi duke i dhene vetes jo me nje mundesi por nje mbyllje

Gaforrja
Nje partner i forte apo ndjenje e forte ju fton te luftoni apo ta merritoni kete lidhje apo bashkeveprim Ne te kundert do jeni shume xheloz dhe autokatastrofik

Luani
Dita e sotme ju tregon se ku jane pikat tuaja te dobta dhe si mund te luftoni per ti permiresuar Kujdes me shendetin dhe punen

Virgjeresha
Dielli ne Bricjap ju tregon dhimbjen me te madhe por edhe njerzit qe ju kane lodhur apo mashtruar sidomos ne jeten personale

Peshorja
Nje ndikim i fuqishem ju rikthen mundesit per te shpresuar ne nje rimekembje te ceshtjeve familjare apo te mundesive per te forcuar pozitat ne familje

Akrepi
Jeni te fuqishem ne mesazhet qe percillni apo ne staertegjine tuaj Nuk ka plan qe nuk ju vjen rrotull vetem ju ta merrni persiperDo keni nje takim shume te rendesishem

Shigjetari
Ju buzeqesh fati ne nje rilindje ekonomike te papare per keto vitet e fundit Shfrytezoni cdo mudesi me zgjuarsi dhe pasion

Bricjapi

Plutoni permbys cdo gje qe mbetet per shume kohe si diktature apo qe i ngrin situatat. Ne kete periudhe mundet te forcojme opinionin tone
dhe punen tone

Ujori
Nje prezantim shume i fuqishem ne jeten sociale do ju bej te kuptoni se deri tani nuk keni pasur mundesi te shikoni vertet si eshte realiteti

Peshqit
Do keni nje mbeshtetje te madhe dhe nje qellim te madh te nxitur nga pasioni apo xhelozia per tu bere i fuqishem apo dominant ne jeten tuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *