Ngjyra, Te Gjitha

FOTO/ Alba Hoxha reagon për lidhjen me Albi Nakon, por pendohet!

Mirëpo duket se asnjëri prej të dyve nuk ka ndërmend ta pranojë edhe pse faktet tregojnë të kundërtën.

Ditën e djeshme lajmi se ata ishin bashkë me pushime dimërore bëri mjaft bujë dhe sot Alba ka vendosur të reagojë përmes një postimi në Instagram.

“Vajzat beqare janë më të lumturat” – shkruante ajo në Instastory-n që shumë shpejt u fshi nga profili i saj.

Mesa duket balerina ka dashur të mohojë lidhjen me Albin, por më pas është penduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *