Te Gjitha, Yjet

“Lekë dhe pasione të fshehta”, zonja Meri jep lajmin e mirë për këto shenja

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për këtë javë dhe duket se do të ketë mjaft surpriza për shenjat.

Më konkretisht, Demi dhe Akrepi pritet të kenë suksese me paratë.

Nga ana tjetër, Peshorja, Bricjapi, Ujori dhe Peshqit do të kenë aventura sa i përket dashurisë.

Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë horoskopi, sipas Merit:

Parashikimi javor per dashin do kete nje ndryshim humori per mire.

Parashikimi javor per demin prek me shume ndikimet ekonomike te favorshme.

Parashikimi javor per binjaket tregon se nje person i trete ndikon ne jeten tuaj ne cift.

Parashikimi javor per gaforren tregon se nje lajm i mire me shendetin apo punen ju qeteson.

Parashikimi javor per luanin tregon se sot jeni gati per nje flert te ri.

Parashikimi javor per virgjereshen tregon se fillon problemi me eproret.

Parashikimi javor per peshoret tregon strategji joshese.

Parashikimi javor per akrepet shenon nje jave optimiste ekonomike.

Parashikimi javor per shigjetarin tregon shanse dhe promovim.

Parashikimi javor per bricjapin tregon takime te fsheta dhe pasione te fshehta.

Parashikimi javor per ujorin tregon njohje te mira dhe takime erotike.

Parashikimi astrologjik per peshqit tregon takime me dashurine apo me eproret.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *