Ngjyra

FOTO/ Këngëtarja e njohur: Nuk rri dot pa e bërë tre herë në javë

“Duhet të bëj dashuri së paku tre herë në javë”. Me këto fjalë këngëtarja italiane Anna Tatangelo në një intervistë për ‘Le Iene’, zbuloi detaje lidhur me jetën e saj private.

Tashmë që mes saj dhe të shoqit, këngëtarit italian Gigi D’Alessio dashuria duket se shkon më së miri, intensiteti në shtrat është në maksimum.

Ajo thotë se për të qenë mirë, duhet të bëj dashuri së paku tre herë në javë. Gjatë intervistës ajo foli edhe për ngacmimet seksuale në botën e muzikës.

“Problemi ekziston edhe në muzikë. E kam pësuar një herë vetë. Këshilla që ju jap është që ti japin një shqelm në tope dhe ta denoncojnë menjëherë”, shprehet këngëtarja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *