Pazar

FOTO/ Do habiteni, look-u i ri i Gridës është thjeshtë, uau!

Bojkotimi i Parlamentiti nga opozita, duket se ka shërbyer si periudhë zbukurimi për eksponentë të ndryshëm të saj.

Disa i nënshtrohen intervistave rozë, ndërsa disa të tjetër zgjdhin të shkojnë në qendrat estetike për trajtime dhe ndryshime luku.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe deputetja, Grida Duma, e cila ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, nga kafe errët siç e  kishte dikur, në një ngjyrë më të hapur.

Duma konsiderohet si një nga zonjat më simpatike në Parlamentin e Shqipërisë dhe një gjë të tillë nuk ka nguruar ta shprehë publikisht Ervin Salianji, në një show televiziv.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *