Doktori

Jeni me grip dhe keni temperaturë? Këto ushqime mos i konsumoni

Gripi është një prej viruseve më të përhapur që prek njerëzit, sidomos në stinën e dimrit.

Në një situatë të tillë edhe oreksi ndërpritet, dhe secili përpiqe që të gjejë diçka të veçanë për të konsumuar.

Por, ka disa produkte, për të cilat mjekët sugjerojnë që të mos përdoren gjatë gripit.

Më poshtë keni listën me produktet.

Kafeja Lëngu i portokallit Ëmbëlsira Pijet e gazuara Patatina Alkooli Qumështi Hamburgerët Ushqime pikante.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *