Dardani, Te Gjitha

VIDEO/ Përfshihet nga flakët Ministria e Drejtësisë

Godina e ministrisë së Drejtësisë në Maqedoni është përfshirë nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme pasi zjarri ka shpërthyer në katin e katërt të godinës së ministrisë. Nuk raportohet për njerëz të lënduar, vetëm për dëme materiale.

Sakaq, zjarrëfikëset ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *