Te Gjitha, Yjet

Dashuria, ja si do të jetë për çdo shenjë horoskopi gjatë 2018

Dashi

Ky është një vit i mundësive të mëdha për ju. E keni nisur vitin me një tepricë entuziazmi dhe do të ndiheni të rilindur për një fillim të ri. Nëse ky është një mendim i ri që do të miratoni për të zgjeruar perspektivën tuaj në personin tuaj ideal, ju do të jepni një shans për të dashur ose do ta sillni marrëdhënien tuaj në nivelin e ardhshëm, ju jeni gati.

Demi

Ky është një vit intensiteti. Fillimi po shkon mirë për ju, do të zhvilloni një lidhje më të thellë me dikë që sapo keni takuar ose thelluar marrëdhënien tuaj me dashurinë e jetës suaj. Ju do të gjeni veten me një zemër plot pasion dhe dashuri.

Binjakët

Ky do të jetë një vit pajtimi për ju. Do ta përqendroni vëmendjen në të gjitha aspektet e rëndësishme të jetës tuaj dhe mund të takoni dikë interesant ndërsa ndiqni pasionin tuaj. Nëse jeni tashmë i zënë, do të përpiqeni të zgjidhni ndonjë dallim me partnerin tuaj duke pasur një diskutim të gjatë dhe të rëndësishëm.

Gaforrja

Ky është një vit i mbushur me obligacione. Do të jetoni në boshtin e dashurisë të këtij viti, në të cilën perspektiva romantike do të jetë e bollshme. Nëse jeni të zënë, do të zbuloni shpirtin e njëri-tjetrit dhe do të eliminoni të gjitha problemet e mundshme që mund të shihen në horizontin tuaj.

Luani

Ky është një vit plot harmoni. Është një vit i veçantë, kur do të merreni për të eksploruar njohuritë e reja që do t’ju trondisin plot pasion. Nëse jeni të angazhuar, do të kujtoheni përsëri pse e doni partnerin tuaj, lidhja juaj do të tundet, por nuk do të hiqni dorë. Pasi në të vërtetë do të jeni më të bashkuar se kurrë.

Virgjëresha

Ky është një vit i ndryshimeve ekstreme. Ju jeni duke kuptuar ngadalë atë që keni me të vërtetë në një marrëdhënie dhe duke shkuar përtej gjërave sipërfaqësore për atë që ka rëndësi të vërtetë. Të armatosur me mësimet e së kaluarës, jeni gati për të bërë ndryshime rrënjësore në jetën tuaj të dashurisë.

Peshorja

Ky është një vit plot revolucione. Pasi të jetë i lidhur në “marrëdhënien” tuaj, do të ketë ndryshime të menjëhershme që do të shkaktojnë një valë efektesh në jetën tuaj. Jeni i sigurt se çdo ndryshim është një ndryshim i mirë, pasi është koha për të rifituar jetën tuaj dhe për të tërhequr dashurinë që meritoni.

Akrepi

Ky është një vit shërimi. Ju do të jeni në gjendje të arrini një lidhje të fortë me partnerin tuaj duke shuar mosmarrëveshjen e vjetra. Ky është një fillim premtues për vitin e ri, pasi të dy jeni gati të ndaloni të shikoni prapa dhe të filloni të shikoni përpara.

Shigjetari

Ky është një vit i intuitës. Do të dëgjoni dhe përgjigjeni zemrën tuaj, duke u zotuar që të vendosni mirëqenien tuaj para të gjithëve. Ju do të kuptoni se pengesa më e madhe e lumturisë suaj jeni vetë ju. Do të jeni gati për të besuar më shumë në vetvete. Nëse jeni të angazhuar do të merrni më shumë hapësirë ​​për t’u përqendruar në veten tuaj. Nëse është dashuri, do të dijë të presë.

Bricjapi

Ky është një vit i mundësive. Këtë vit ju ofron një premtim të madh për të shijuar lulëzimin e ëmbël të marrëdhënies tuaj. Për ta bërë këtë, ju duhet të mësoni të hiqni frikën tuaj dhe të merrni vendime bazuar në shpresën dhe besimin që gjithçka më në fund do të realizohet.

Ujori

Ky është një vit i aventurës. Në mes të vitit, jeta juaj e dashurisë do të ringjallet me pasion dhe dashurinë që aq shumë doni për të marrë. Nuk do të ketë mungesë vëmendjeje nga partneri dhe sapo të keni gjetur një lidhje të qëndrueshme, nuk do të presësh në fazën e angazhimit.

Peshqit

Ky është një vit i ndërgjegjësimit. Ju do ta kuptoni vlerën që keni, do t’i hapni sytë dhe do të përpiqeni të qëndroni me ata që meritoni. Ju kurrë nuk do të kënaqeni me pak përsëri. Do të bëni paqe me veten sapo të mbeteni vetëm duke menduar për atë që është më e mira për ju. Deri në fund të vitit ju do të jeni në gjendje ta realizoni veten edhe në dashuri, por vetëm pasi të keni gjetur veten përsëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *