Ngjyra, Te Gjitha

Zbuloni çfarë motre apo vëllai keni sipas shenjës së horoskopit

Motër e vëlla, dy vëllezër, dy motra; sidoqoftë kombinimi, ata janë aq afër me njëri-tjetrin. Mirëpo duke u nisur nga afërsia, afeksioni, gjinia, temperamenti, e shumë karakteristika të tjera, intv.al ju sjell se si janë vëllezërit apo motrat tuaja, sipas shenjës së horoskopit!

Dashi: Padashje u tregon prindërve sekretet e tua

Demi: Nuk të lë t’ja prekësh gjërat

Binjakët:Thotë gjëra pa kuptim, vetëm për të të acaruar

Gaforrja: Të ndjeshëm, pretendojnë gjithmonë se ti e ke fajin

Luani: Mundohet të bëjë ligjin

Virgjëresha: I pëlqen të komentojë gjithçka që ndodh

Peshorja: Asnjëherë se marrin përsipër fajin

Akrepi: Nuk të tregon kurrë se çfarë ka që s’shkon, rri me nerva për një kohë të gjatë

Shigjetari: E kap e qeshura në situatat më të këqija

Bricjapi: Sillet sikur ti je budalla dhe vetëm ai i di të gjitha

Ujori: Asnjëherë nuk është dakord, gjithmonë kundër

Peshqit: Shumë bujar por gjithmonë harron t’i bëjë punët që i takojnë në shtëpi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *